SFK ELKO Holešov z.s.

"   SFK  ELKO  Holešov   "

SFK ELKO Holešov A vs FC Vsetín

Datum a čas konání: 23.8.2022 16:30
Místo: Střelnice

MOL CUP 2022 Holešov - Hranice

Velmi blízko senzaci byli v předkole MOL Cupu divizní fotbalisté Holešova.

Posílený tým trenéra Romana Koleniče hodně potrápil posledního vítěze divize E a nyní účastníka MSFL z Hranic, který o svém úspěchu musel rozhodnout až v penaltovém rozstřelu.

"Hranice za celé jaro ztratily jen dva body a nyní se u nás po šťastné výhře radovali, jako když vyhrajete Ligu mistrů. A to mě baví! Jsme na správné cestě. Věřím, že půjdeme nahoru. Nyní kluci hráli na sedmdesát procent svých možností,“ upřesnil kouč Holešova.

Jeho svěřenci šli rychle do vedení, aby jej na přelomu poločasů získal favorit. Kanonýr Bahounek ovšem po hodině hry vyrovnal a přinutil Hranice sáhnout si na dno svých sil. "Osmdesát minut jsme byli rovnocenní soupeři. Poté měl více tutovek protivník, několikrát nás ale podržel gólman. V nastavení pro změnu mohl rozhodnout hlavičkou náš Miklík. I přes smolné vyřazení nemám klukům, co vytknout, naopak. Sáhli si na dno," ocenil Kolenič.

Také na úvod divize E nečeká jeho svěřence nic snadného – největší favorit skupiny Zbrojovka Brno B. "Je mi jedno, s kým začínáme, utkat se musíme se všemi. Věřím, že za měsíc budeme silnější. Změn bylo hodně, bude chvíli trvat, než si vše sedne. Jsme ale na správné cestě, chceme hrát útočný fotbal a bavit nejen sebe, ale i diváky," dodal dobře naladěný trenér Holešova, Roman Kolenič.

Galerie k aktualitě

1. FC ZBROJOVKA BRNO B 2 12:2 6